Range Rover Kiralama

Range Rover
Model Renk Yakıt Türü 1-5 Gün 8-10 Gün 15-30 Gün
2015 Siyah, Beyaz Dizel 1800,00 TL 1500,00 TL 1350,00 TL

Jeep denildiğinde aklımıza ilk gelen markalardan biri Range Rover kuşkusuz. Bir kez bile sürüş koltuğuna oturmanız, ona aşık olmanıza yeter de artar. Konfor, güvenlik ve hız… Bir arabada ne ararsanız, onu Range Rover'da bulabilirsiniz. Peki siz de “Range Rover'ı sadece rüyamda kullanırım” diyenlerden misiniz? Bu pahalı jeep'te sürüş keyfi yaşamak o kadar da zor değil. İsterseniz zevk için, dilerseniz ulaşım ihtiyacınızı karşılamak için olsun, İstanbul merkezli Eticar Lüks Otomobil Şirketi sizi, çok ekonomik koşullarda Range Rover ile buluşturuyor.

Her rent a car şirketi tarafından filosunda olsun diye hayali kurulan Range Rover kiralama niyetinde olan müşterilerimizin emrine amade. Hem özellikleri ve hem de görünüşüyle mükemmel bir araba olan Range Rover'de kendinizi çok havalı, çok ayrıcalıklı ve tam güvenli hissedeceksiniz. 6 litre 8 silindir turboşarjlı tdv8 dizel motor ile donatılan, geniş ve ferah iç hacmi ile konfor sağlayan Range Rover, 7 kollu alaşım jantlarlarla güçlü görünümünü sürdürüyor. Elektronik merkezi diferansiyel ile sürekli 4 tekerlekten çekiş sistemi, yüksek ve düşük kademeli vites oranları, yokuş inme kontrolü, elektronik çekiş kontrolü, dinamik stabilite kontrolü ve elektronik fren gücü dağıtımı özelliklerine sahip Range Rover, bir jeepte olması gereken özelliklerin tümüne sahip. Range Rover kiralama düşüncesinde olan müşterilerimizi Eticar Lüks Otomobil firmasına davet ediyor ve sürücü mahalline oturduğunuzda bağımlılık yapabileceği konusunda uyarıyor.

Range Rover kiralama fiyatı ve diğer lüks araç kiralama fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız buraya tıklayınız.

Bizi tercih edenler

borusanholding
metroturizm
saranholding
panafilm
turkuvazmedya

Bizi takip edin