Range Rover Evoque Kiralama

Range Rover Evoque
Model Renk Yakıt Türü 1-5 Gün 8-10 Gün 15-30 Gün
2014 Siyah, Beyaz Dizel 220,00 $ 200,00 $ 180,00 $

Başarısını yıllardan beri tüm dünyada kanıtlamış İngiliz 4x4 off-road aracı üreticisinin en yeni modeli Range Rover Evoque Kiralama ile hizmetinizdeyiz. Dinamik sürüş sağlayan teknolojisi, gelişmiş motor verimliliği ve üst düzeyde konfor sunan Evoque, Lüks Araç Kiralama şirketi araç filosundaki en yeni SUV araçlardan. Fakat daha geldiği ilk andan beri ilgi gören bir araç Range Rover Evoque.

Kendi segmentinde eşi benzeri bulunmayan bu jip, hem lüksü ve konforu sağlıyor hem de tam bir off road aracı olmayı başarıyor. Yenilikçi ve geleceğe yönelik dış tasarımı ile gerçek anlamda piyasaya yenilik getirdi Evoque. İç mekanına girdiğinizde ise daha ilk andan konforun ve sportif sürüşün birleştirildiğini anlayabiliyorsunuz. Modern orta konsol tasarımında ergonomi ve estetik çok iyi dengelenmiş. Tüm butonlar sürücüye odaklı, böylece siz aracı kullanırken dikkatinizi fazla dağıtmadan daha az yorularak yolculuk ediyorsunuz. Gerçek anlamda stil sahibi bir araç olan Evoque bir defa sürdüğünüzde bağımlılık yaratacak. Siz de bu inanılmaz sürüş deneyimini yaşamak istiyorsanız Kiralık Range Rover Evoque seçeneğimiz ile İstanbul’da hizmetinizdeyiz.

Range Rover Evoque kiralama fiyatı ve diğer lüks araç kiralama fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız buraya tıklayınız.

Bizi tercih edenler

borusanholding
metroturizm
saranholding
panafilm
turkuvazmedya

Bizi takip edin