Porsche Panamera Kiralama

Porsche Panamera
Model Renk Yakıt Türü 1-5 Gün 8-10 Gün 15-30 Gün
2013 Siyah, Beyaz Dizel 1500,00 TL 1100,00 TL 1000,00 TL

Üst sınıf bir sedan aracın genişliği ve konforu, spor bir aracın güzelliği ve boynunuzu ağrıtan yüksek güçlü motoru ile bir klasik otomobilin prestijini bir arada bulunduran bir lüks araç arıyorsanız Lüks Araç Kiralama olarak Porsche Panamera Kiralama hizmetimizi sunmaktan gurur duyarız. Verdiğimiz tüm hizmetlerde olduğu gibi Porsche Panamera Kiralama hizmetimizde de şirketimizin kalite ve güvencesinde bir kiralama deneyimi yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. Özellikle Panamera gibi güçlü ve 4 kapılı araçların yaygınlaştığı son günlerde, Porsche bu sınıfın başını çeken marka olmayı başarıyor.

Kaputunun atında yatan tam 300 beygir gücü üreten motoruyla uzun yolda daha düşük motor sesiyle rahat bir yolculuk yaparken, anlık hızlanmalarda kendinizi adeta bir Porsche Carrera içinde gibi hissedeceksiniz. Klasikleşmiş Porsche tasarım çizgisini yine gördüğümüz Panamera, gerçekten markanın ürettiği en konforlu ve lüks model olabilir. Komple deri iç döşemesi, geleceğe dönük tasarlanmış iç mekan, orta konsol ve kadranları, yüksek kaliteli malzeme ve işçilik ile gerçekten bu araçtan inmeyi hiç istemeyeceksiniz. Hemen Lüks Araç Kiralama şirketi ofisimize gelin ve Kiralık Porsche Panamera ile harika bir sürüş deneyiminden mahrum kalmayın.

Porsche Panamera kiralama fiyatı ve diğer lüks araç kiralama fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız buraya tıklayınız.

Bizi tercih edenler

borusanholding
metroturizm
saranholding
panafilm
turkuvazmedya

Bizi takip edin