Porsche Cayenne Kiralama

Porsche Cayenne
Model Renk Yakıt Türü 1-5 Gün 8-10 Gün 15-30 Gün
2012 Beyaz Dizel 400,00 $ 340,00 $ 280,00 $

“Porsche”, adıyla dahi insanı başka hayallere götüren bir marka. Zenginliğin ve ayrıcalığın sembolü olan bu görkemli otomobilin içinde olmak bile dünyanın en güzel duygularından biri olsa gerek. Satın alma yoluyla Porsche’ye kavuşamayanlar dert etmesin. Lüks araba kiralamak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alan Porsche’nin Cayenne modeli, İstanbul Eticar Lüks Otomobil Kiralama Şirketi’nin kiralık araba koleksiyonunda gururla sergileniyor. Ve Porsche Cayenne kiralama yoluyla dileyen herkesin, istediği kadar emrinde oluyor.

Porsche marka otomobilin, zaten iyi olan sürüş özellikleri, Cayenne modelinde daha da geliştirilmiş. Daha hacimli ve güçlü motoru, kolay kolay yolda kalmayan sağlamlığıyla, deyim yerindeyse taş gibi bir araba Porsche Cayenne, lüks bir otomobilde olması gereken tüm özelliklere sahip.

Cd çalar, dijital klima, sis lambası, park sensörü, ısıtmalı koltuk, sabit hız kontrolü, alarm, çelik jant,sunroof ve yol bilgisayarı gibi teknik özelliklerin yanı sıra geniş iç mekan, hassas direksiyon, yüksek viraj stabilitesi, çok iyi çekiş gücü, yüksek fonksiyonellik, çok iyi fren sistemi, zengin güvenlik donanımı, sert süspansiyon sistemi ve ince ön koltuklara sahip olan Porsche Cayenne kiralama yoluyla sizi sürüş keyfinin doruğuna çıkaracak.

Porsche Cayenne kiralama fiyatı ve diğer lüks araç kiralama fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız buraya tıklayınız.

Bizi tercih edenler

borusanholding
metroturizm
saranholding
panafilm
turkuvazmedya

Bizi takip edin