Porsche Carrera Kiralama

Porsche Carrera
Model Renk Yakıt Türü 1-5 Gün 8-10 Gün 15-30 Gün
2011 Siyah Benzin 600,00 € 500,00 € 400,00 €

Adını duyduğumuzda çoğumuzun “Hayatım boyunca acaba sahip olabilecekmiyim” dediği bir otomobil Porsche Carrera. Dünyanın en güzel motor sesine sahip, Porsche’nin şu ana dek ürettiği en güçlü ve en hızlı seri üretim otomobili. Ve bu rüya otomobil, çok ekonomik koşullarda emrinize amade olabilir. Nasıl mı? İstanbul merkezli Eticar Lüks Araç Kiralama Şirketi’ne gelin, Porsche Carrera kiralama yoluyla hayal olmaktan çıksın. Lüks otomobil denilince akla ilk gelen modellerden biri olan ve görünümüyle bilim kurgu filmlerinden fırlamış hissi veren Porsche Carrera, her rent a car şirketinin vitrinidir aynı zamanda.

Tutkunun sembolü olan Porsche Carrera lüks bir otomobilde olması gereken tüm teknik özelliklere fazlasıyla sahip. Porsche Carrera kiralama niyetinde olan müşterilerimiz; cd, elektrikli cam, elektrikli koltuk, esp, dijital klima, sis lambası, navigasyon, park sensörü, hidrolik direksiyon, ısıtmalı koltuk, sabit hız kontrolü, xenon far, merkezi kilit, abs, deri koltuk, sürücü, yolcu ve yan hava yastıkları, alarm, çelik jant ve yol bilgisayarı ile yola çıkacak, sonsuz bir yol zevki yaşayacak.

Porsche Carrera kiralama fiyatı ve diğer lüks araç kiralama fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız buraya tıklayınız.

Bizi tercih edenler

borusanholding
metroturizm
saranholding
panafilm
turkuvazmedya

Bizi takip edin