Mercedes S350 Kiralama

Mercedes S350
Model Renk Yakıt Türü 1-5 Gün 8-10 Gün 15-30 Gün
2017 Siyah Dizel 4250,00 TL 3750,00 TL 3500,00 TL

Adı kalite, lüks ve konfor ile her yerde beraber anılan Mercedes S350 CDI L 4matic Kiralama seçeneğimiz ile Lüks Araç Kiralama şirketi olarak İstanbul’da hizmetinizdeyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetimizle kaliteli, sorunsuz ve güvenilir bir oto kiralama deneyimi yaşatacağımızdan biz eminiz. Özelikle Mercedes S350 CDI L 4matic gibi üst sınıf lüks araç kiralama konusunda uzun yıllara dayanan tecrübelerimizle, en iyi hizmeti veriyoruz. Dışarıdan bakıldığında ön ızgarada Mercedes markasının sembolleşmiş hali olan ızgara tasarımı, kaput üzerindeki üç kollu yıldızı ile yüzyılların saygınlığını günümüze taşımış bu araç. Kapısını açıp koltuğa oturduğunuz ilk andan itibaren de dış görünüşünün verdiği hissiyatı bizzat araç içinde de yaşayacaksınız.

Kaliteli ve ince çizgiler taşıyan zarif iç mekan tasarımına hayran kalacaksınız. Araç birçok önemli teknolojik güvenlik donanımını üzerinde bulunduruyor ve ayrıca Mercedes’in 4matic teknolojisiyle de donatılmış araç güvenlik standartlarını da bir adım öteye taşıyor. Vazgeçilmeziniz olacak bir Kiralık Mercedes S350 CDI L 4matic sizleri İstanbul’da Lüks Araç Kiralama şirketi garajında üzere bekliyor.

Mercedes S350 CDI L 4matic kiralama fiyatı ve diğer lüks araç kiralama fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız buraya tıklayınız.

Bizi tercih edenler

borusanholding
metroturizm
saranholding
panafilm
turkuvazmedya

Bizi takip edin