Mercedes C180 Kiralama

Mercedes C180
Model Renk Yakıt Türü 1-5 Gün 8-10 Gün 15-30 Gün
2015 Beyaz, Siyah Benzin 750,00 TL 600,00 TL 500,00 TL

İstanbul’da ulaşım ihtiyacınız için lüks, kaliteli ve ekonomik bir araç arıyorsanız Mercedes C180 Kiralama servisimizle hizmetinizdeyiz. Lüks Araç Kiralama şirketi olarak sektöre getirdiğimiz birçok yeniliğin yanı sıra kalitemizden asla ödün vermemeye çalışıyoruz. Müşteri odaklı ve yüzde yüz memnuniyet hedefli şirket politikamızı Mercedes C180 ve diğer tüm araçlar için uyguluyoruz. İstediğiniz araçta lüks, konfor ve prestij olsun istiyorsanız Mercedes C180 tam size göre. Ülkemizde markanın ürettiği en tutulan modellerden olan C180 ister iş görüşmesine gidin ister ailenizle bir hafta sonu gezisine çıkın tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir araç.

Düşük yakıt tüketimine sahip fakat yüksek performanslı verimli motoru ile sizi kendine hayran bırakacak Mercedes C180. Bunun yanı sıra estetik ve çekici dış tasarımı Alman mühendis ve tasarımcılarının ortak çalışması sonucu hem işlevsel hem de adeta bir sanat eseri olmuş. İçeride de kaliteli malzeme ve işçiliğin, doğru tasarımla birleştiğini ve inanılmaz lüks bir araç ortaya çıktığını görebiliyoruz. Çağımızın teknolojisine uygun olarak aktif ve pasif güvenlik önlemleriyle donatılmış bu araçta yolculuk etmek kesinlikle bir ayrıcalık. Siz de Kiralık Mercedes C180 ayrıcalığımızdan yararlanmak istiyorsanız, Lüks Araç Kiralama şirketi ofisimize bekliyoruz.

Mercedes C180 kiralama fiyatı ve diğer lüks araç kiralama fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız buraya tıklayınız.

Bizi tercih edenler

borusanholding
metroturizm
saranholding
panafilm
turkuvazmedya

Bizi takip edin