Maserati Granturismo Kiralama

Maserati Granturismo
Model Renk Yakıt Türü 1-5 Gün 8-10 Gün 15-30 Gün
2013 Siyah Benzin 600,00 € 500,00 € 440,00 €

2013 yılına hızlı bir şekilde yeni modellerle adım atmayı düşünen Maserati tarafından üretilmiş en iyi coupe modeli artık garajımızda. Tabi ki Granturismo hakkında konuşuyoruz. İtalyan tasarımının en üst seviyesindeki bu Maserati Granturismo artık Lüks Araç Kiralama şirketi araç filosunda sizleri bekliyor. Gerçek pist araçlarıyla yarışabilecek kadar güçlü ve bir o kadar da güzel görünen bu aracı kiraladığınızda, sizin olsun isteyeceksiniz.

8 silinirli motoru, kısa oranlı şanzımanı, devasa jantları ve lastikleri, güçlü fren sistemi ani hızlanmalarda ve duruşlarda adrenalin seviyenizi tavana vurduracak. Gelişmiş teknolojik destek ekipmanlarıyla hızınızı olduğu kadar güvenliğinizi de sağlayan otomobil, iç mekanda sunduğu lüks ve konforu arttıran seçenekleriyle hem spor hem de lüks bir model olmayı başarıyor. Güçlü bir spor araç kiralamak istiyorsanız Lüks Araç Kiralama şirketi güvencesindeki bu araba kesinlikle istediğinizden fazlasını karşılayacak.

Maserati Granturismo kiralama fiyatı ve diğer lüks araç kiralama fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız buraya tıklayınız.

Bizi tercih edenler

borusanholding
metroturizm
saranholding
panafilm
turkuvazmedya

Bizi takip edin