Lamborghini Gallardo Kiralama

Lamborghini Gallardo
Model Renk Yakıt Türü 1-5 Gün 8-10 Gün 15-30 Gün
2012 Sarı Benzin 1500,00 € 1250,00 € 1000,00 €

İstanbul caddelerinin alışık olmadığı bir süper spor araç kullanmak istiyorsanız Lüks Araç Kiralama şirketi garajındaki Kiralık Lamborghini Gallardo ile istediğinizi alacaksınız. Yarış arabası tanımı içerisinde sayılabilecek birkaç markadan biri olan Lamborghini ürettiği en yeni modellerden bir olan Gallardo ile gerçekten başarılı bir spor araç üretmeyi başarmış. Spor otomobil üretiminde oldukça tecrübeli ve kaliteli üretim yapan şirket, safkan yarışçı ruhunu ürettiği her modele yansıtmayı hedefliyor. Keskin tasarım çizgileriyle adeta gelecekten gelmiş olan Gallardo, yollarda görmeye hiç de alışık olmadığımız bir araç.

Aracın ortasında bulunan ve oturduğunuzda sırtınızı dayadığınız 5litre hacimli V10 motoru, aracın tekerleklerine tam tamına 520 beygir gücünü iletiyor. Bu güç gaza dokunduğunu anda kontrolden çıkabilecek bir araç haline getiriyor Lamborghini Gallardoyu. Fakat gelişmiş yol tutuş ve kontrol sistemleriyle donatılmış araçta hızlanmanın keyfini en müthiş haliyle hissedebiliyorsunuz. 19 inçlik devasa jantları, geniş lastikleri, yarış tipi sert süspansiyonu, vücudu saran ve bir o kadar da konfor sağlayan koltukları ile Gallardo gerçek bir yarış otomobili. Lüks Araç Kiralama Şirketi İstanbul’daki en kaliteli ve sorunsuz Lamborghini Gallardo kiralama hizmetini sizlere sunuyor.

Lamborghini Gallardo kiralama fiyatı ve diğer lüks araç kiralama fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız buraya tıklayınız.

Bizi tercih edenler

borusanholding
metroturizm
saranholding
panafilm
turkuvazmedya

Bizi takip edin