Kurumsal

Arabanız yok diye üzülmeyin, tamirde olmasını kafanıza takmayın. Biz, yetişmeniz gereken yere sizi ulaştırırız. Yurt dışından uçakla tatile geliyorsunuz, sonra ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Endişe etmeyin, yolunuza devam etmenizi biz sağlarız.

Şirketinizin ulaşım ihtiyacını operasyonel filo araç kiralama yöntemiyle karşılamak istiyorsunuz ama kime güveneceğinizi bilmiyorsunuz. Buyurun tanışalım, kendimizi anlatalım ve profesyonel ekibimizle size en uygun araçları tespit edelim.

Eticar Lüks Araç Kiralama Şirketi olarak, otomobil kiralamak isteyen tüm müşterilerimize en hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmet verme iddiasıyla yola çıktık. Ve şu ana kadar bu yoldan hiç sapmadık. Rent a car şirketi olarak, ihtiyacınız olan, istediğiniz marka ve modellerdeki otomobili, mümkün olan en uygun şartlarda emrinize tahsis ediyoruz. İster Cadillac Escalade isteyin, ister Ferrari F-430, isterseniz BMW veya Audi… Dizel ya da otomatik vites… Siz isteyin, biz arzu ettiğiniz aracın anahtarını size teslim edelim.

İstanbul merkezli Eticar Lüks Araç Kiralama Şirketi, tecrübeli personeli, gösterişli, konforlu ve bakımlı araçları ile sizi yolda bırakmaz. Araba kiralama aşamasından, arabanın teslimine kadar geçen sürede sizi üzmez, kaza veya arıza ihtimaline karşı 7 gün 24 saat hizmetinizde olur.

Bizi takip edin