Ford Mustang Kiralama

Ford Mustang
Model Renk Yakıt Türü 1-5 Gün 8-10 Gün 15-30 Gün
2016 Siyah.kırmızı Benzin 350,00 € 300,00 € 250,00 €

“İşte hayallerimin arabası” dediğinizi duyar gibiyiz. Araba tutkusu olanların bir başka tutkusu da Ford Mustang’tir. Ford’un efsane haline gelmiş, mükemmel olarak tabir edilen modellerinden Mustang, gücü, estetiği ve tutkuyu en iyi tarif eden otomobil olarak, uzun yıllar milyonların rüyalarını süsledi. Yaşayan efsane Ford Mustang, sizin de rüyalarınızı süslüyorsa, daha fazla vakit kaybetmeyin. Eticar Lüks Araç Kiralama Şirketi, rüyalarınızı gerçekleştirmeye, hem de en ekonomik şekilde sizi Ford Mustang modeliyle buluşturmaya hazır.

Bir rent a car şirketi için olmazsa olmaz modeller arasında yer alan Ford Mustang kiralama şansını elde etmek istiyorsanız, İstanbul merkezli Eticar Lüks Oto Kiralama Şirketi’ne uğramanız yeterli. Görenleri kendine aşık eden bu çekici spor araba, hız tutkunları için de ideal.

Adeta bir beygir makinesi gibi olan Ford Mustang özellikleri ise saymakla bitmez. İşte onlardan sadece birkaçı: sürücü, yan ve yolcu hava yastıkları, ön/arka disk fren sistemi, yokuş kalkış sistemi, elektrikli ön cam, elektrikli dikiz aynaları (dış), elektrikli yan aynalar, hız sabitleme sistemi, klimalar kol dayama, ısıtmalı koltuk, radyo / cd çalar, yol bilgisayarı ve bluetooth… Ford Mustang kiralama sayesinde, artık hayal kurmayacak gerçekleri yaşayacaksınız.

Ford Mustang kiralama fiyatı ve diğer lüks araç kiralama fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız buraya tıklayınız.

Bizi tercih edenler

borusanholding
metroturizm
saranholding
panafilm
turkuvazmedya

Bizi takip edin