Ferrari 458 Italia Kiralama

Ferrari 458 Italia
Model Renk Yakıt Türü 1-5 Gün 8-10 Gün 15-30 Gün
2013 Kırmızı Benzin Sorunuz Sorunuz Sorunuz

Efsane haline gelmiş İtalyan spor otomobil üreticisi Ferrari 2009 yılında en başarılı modellerinden birini üretti. F458 adı verilen bu araç öyle harika bir tasarıma ve teknolojiye sahip ki günümüzde bile modern bir araç. Bu harika aracı kiralamak istiyorsanız Lüks Araç Kiralama şirketi güvencesinde Ferrari 458 Italia hizmetimizi sizlere sunmaktan mutluluk duyarız. Markanın diğer modellerinde olduğu gibi bu otomobil de yüksek hızla viraj alırken dengeyii arttırmak için ortaya yerleştirilmiş 4.5L V8 motora sahip.

Modern tasarım çizgileri araca hırçın ve güçlü bir imaj kazandırırken, güçlü Ferrari motoru ile sizi koltuğunuza yapıştıracak kadar güç üretiyor. Dahası gelişmiş otomatik şanzıman sistemiyle vites geçişleri milisaniyelerle ölçülecek kadar kısa zamanlara düşürülmüş. Böyle harika bir spor araba kullanmak istiyorsanız, Lüks Araç Kiralama şirketi bünyesindeki spor araç kiralama kategorisinden aracın detaylarını öğrenebilirsiniz. Kiralama fiyatı ve koşullar için bize ulaşabilirsiniz.

Ferrari 458 Italia kiralama fiyatı ve diğer lüks araç kiralama fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız buraya tıklayınız.

Bizi tercih edenler

borusanholding
metroturizm
saranholding
panafilm
turkuvazmedya

Bizi takip edin