Cadillac Escalade Kiralama

Cadillac Escalade
Model Renk Yakıt Türü 1-5 Gün 8-10 Gün 15-30 Gün
2012 Siyah, Beyaz Benzin 340,00 $ 280,00 $ 220,00 $

409 beygirlik dev bir otomobile kim binmek istemez ki? Cadillac ailesinin en büyük SUV modeli olan Escalade artık hayal değil. Eticar Lüks Araç Kiralama firması olarak, “hayalden öteye geçilmez” sanılan lüks otomobilleri sizlerle buluşturuyoruz. Cadillac Escalade kiralama yöntemiyle size muhteşem bir sürüş keyfi yaşatacak. Tam boyut lüks spor hizmet aracı (SUV) olan Cadillac Escalade, içi son derece ergonomik olarak dizayn edilmiş ve en kaliteli malzemelerle üretilmiş, devasa bir araba.

Escalade marka otomobilde tüm kontrol kumanda ve tuşları adeta parmaklarınızın ucunda gibidir. Elektronik hız kontrol ünitesi, hidrolik disk frenler, tek noktadan akü dolum sistemi ve deri döşemeye de sahip olan Cadillac Escalade, her rent a car şirketi için prestij niteliğindedir adeta. Lüks oto kiralama niyetinde olan müşterilerimiz, İstanbul merkezli Eticar Lüks Araç Kiralama firmasına uğrayarak, en ekonomik koşullarda Cadillac Escalade kiralama şansına sahip olabilirler. General Motors konserninin bir parçası olan ve 6.2 litrelik bir motora sahip olan Cadillac Escalade ile konforlu, gösterişli, rahat ve sorunsuz sürüş keyif yaşamak için istiyorsanız, sizi İstanbul Eticar Lüks Araç Kiralama Şirketi’ne davet ediyoruz.

Cadillac Escalade kiralama fiyatı ve diğer lüks araç kiralama fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız buraya tıklayınız.

Bizi tercih edenler

borusanholding
metroturizm
saranholding
panafilm
turkuvazmedya

Bizi takip edin