BMW X5 Kiralama

BMW X5
Model Renk Yakıt Türü 1-5 Gün 8-10 Gün 15-30 Gün
2015 Beyaz, Siyah Dizel 220,00 € 190,00 € 170,00 €

Kalabalık bir aileniz var ve hiçbir araca sığamıyorsunuz. Dert etmeyin! Kiralık bile olsa sizi ailece rahat ettireceğimiz, konforun, gösterişin ve kalitenin sembolü haline gelen bir otomobille buluşturuyoruz. BMW X5. Koca bir aileyi taşıyabilecek kadar büyük ve virajlarda iddialı olacak kadar iyi yol tutuyor. Üstelik devasa cüssesi ve güçlü motoruna rağmen, benzinli kompakt bir aile otomobili kadar yakıt harcıyor. “BMW X5 çok pahalı, bunlar benim için hayal” diyenlerdenseniz, hiç dert etmeyin. BMW X5 kiralama yoluyla dilediğiniz kadar sizin olabilir.

Bu sıra dışı otomobille sürüş keyfini yaşamak, kalabalık arkadaş grubunuz ve ailenizle seyahat etmek istiyorsanız, İstanbul merkezli Eticar Lüks Araç Kiralama Şirketi ‘ne uğramınızı öneririz. Tasarımı, gücü ve ayrıcalığı bir araya getiren BMW X5 otomobilin her bir karışı spor performans ön planda tutularak tasarlanmıştır. X5’de kullanılan dizel motor, eskisine göre %8 daha ekonomik ve %8 daha az CO2 salıyor.

Sıralı 6 silindirli 3 litrelik turbo dizel motor, 2000 devirde 520 Mm tork üretiyor ve 2.2 tonluk araç, adeta bir GTI kadar çevik olabiliyor. Yumuşakça devreye giren turbo, düşük devirlerde sırtınızı koltuğa yapıştırıyor. Aracın 100 km/s hıza çıkışı 8.1 saniye sürüyor ve bu hızlanma, ibre 216 km/s’yi gösterene kadar durmuyor. Ama motordan çok, aracın en belirgin özelliği, muhteşem yol tutuşuna önemli etkisi olan başarılı şasesi. İç kabini oldukça ferah, koltukları son derece rahat olan X5’in arka diz mesefasi, lüks sedanları geride bırakıyor. İçinde kullanılan malzeme kalitesi en yüksek seviyede. İstenildiğinde bagajdan çıkan iki koltukla, araç 7 kişilik olabiliyor. Almak sizin için imkansız olabilir ama BMW X5 kiralama bir telefon uzağınızda.

BMW X5 kiralama fiyatı ve diğer lüks araç kiralama fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız buraya tıklayınız.

Bizi tercih edenler

borusanholding
metroturizm
saranholding
panafilm
turkuvazmedya

Bizi takip edin