BMW 5.20 Kiralama

BMW 5.20
Model Renk Yakıt Türü 1-5 Gün 8-10 Gün 15-30 Gün
2018 Beyaz, Siyah Benzin 975,00 TL 750,00 TL 700,00 TL

İşte BMW tutkunlarının aklını başından alabilecek bir otomobil daha. BMW 5.20, bir kez bile kullanma şansını yakalayanların asla vazgeçemeyeceği bir otomobil. Bir tutku haline gelen BMW 5.20 Dizel otomobil, İstanbul merkezli Eticar Lüks Otomobil Kiralama Şirketi ‘nin, lüks araç kiralama koleksiyonunda gururla sergileniyor. Son derece rahat iç hacmini, başka hiçbir araçta göremezsiniz. Gençler, kendini genç hissedenlerin vazgeçilmez tercihi BMW 5.20 modeli, mükemmel sürüş keyfiyle, sürücünün kendisini çok rahat hissetmesini sağlar.

Konforlu ve dizel seçeneğiyle uzun yolculuklarınızda da bu otomobili rahatlıkla tercih edebilirsiniz. BMW 5.20 Dizel kiralama yolunu tercih etmeniz halinde hayal olmaktan çıkar ve ayaklarınızı yerden keser. Joystick vites, sunroof, deri döşeme, maun kaplama, cruise control, far ve yağmur sensörü, elektrikli koltuklar, elektrikli arka perde ve 17 inch alüminyum jant gibi her türlü donanıma sahip olan bu görkemli arac İstanbul merkezli Eticar Lüks Araç Kiralama Şirketi aracılığıyla size de o muhteşem duyguları yaşatacak. Konfor, gösteriş, zerafet, kalite ve güven… BMW 5.20 kiralama yoluyla sizin olsun, bütün bu güzellikleri siz de yaşayın.

BMW 5.20 Dizel kiralama fiyatı ve diğer lüks araç kiralama fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız buraya tıklayınız.

Bizi tercih edenler

borusanholding
metroturizm
saranholding
panafilm
turkuvazmedya

Bizi takip edin