BMW 3.20 Kiralama

BMW 3.20
Model Renk Yakıt Türü 1-5 Gün 8-10 Gün 15-30 Gün
2019 Kırmızı, Füme.Beyaz Dizel 1300,00 TL 950,00 TL 700,00 TL

İstanbul’da işlerinizi halletmek üzere kaliteli, estetik görünüşlü ve güvenilirliği kanıtlanmış bir araç istiyorsanız BMW 3.20 Dizel Kiralama hizmetimizi Lüks Araç Kiralama firması olarak sizlere sunuyoruz. İstanbul’un trafiğinde yorulmadan bir yerden bir yere gitmek istiyorsanız lüks araç kiralama hizmeti kesinlikle sizin işinize yarayacak tek şey. Fakat bu hizmeti alırken de mümkün olduğunca sorunsuz ve kaliteli olmasına dikkat etmelisiniz ki paranızın karşılığını alabilesiniz. Lüks Araç Kiralama şirketi sizlere bunu sunuyor.

BMW markasının en çok satan ve beğenilen efsaneleşmiş araç serilerinden olan BMW 3.20 Dizel gerçekten başarılı bir araç. İlk üretildiği yıldan itibaren makyajlanarak ve teknolojiyle dolarak günümüze gelen otomobil, hala ilk tasarımının etkilerini taşıyor. BMW stili ön ızgara ve farları, gelişmiş süspansiyon teknolojisi, güçlü motoruyla başarısını daha uzun seneler boyunca sürdürecekmiş gibi duruyor. 3.20 Dizel’i taşıyan 2.0 litre hacimli Dizel BMW motoru gaza bastığınız ilk andan itibaren muazzam torkuyla sizi koltuğunuza yapıştıracak ve gerçek hız hissini sizlere yansıtacak. Aktif ve pasif birçok güvenlik önlemiyle de donatılmış BMW 3.20 Dizel gücünü dizginlemesini de çok iyi bilen bir araç. İstanbul’da kiralık BMW 3.20 Dizel arıyorsanız Lüks Araç Kiralama Şirketi tek adresiniz.

BMW 3.20 Dizel kiralama fiyatı ve diğer lüks araç kiralama fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız buraya tıklayınız.

Bizi tercih edenler

borusanholding
metroturizm
saranholding
panafilm
turkuvazmedya

Bizi takip edin