Bentley Continental Kiralama

Bentley Continental
Model Renk Yakıt Türü 1-5 Gün 8-10 Gün 15-30 Gün
2012 Beyaz Benzin Sorunuz Sorunuz Sorunuz

Lüks otomobil sektöründe standartları belirleyen, konforu ve kalitesiyle kendini ispatlamış bir Bentley Continental Kiralama vasıtasıyla Lüks Araç Kiralama güvencesi ile sizin de emrinizde olabilir. Bentley, tüm araçlarında kaliteyi, konforu ve saygınlığı en önce tutarak üretim yapar. Bunu otomobilin direksiyonuna oturduğunuz ilk andan itibaren fark edecek ve araçtan inmek istemeyeceksiniz. Dış tasarımındaki zarafeti görenleri daha ilk andan etkisi altına almak üzere tasarlanmış. Aracın iç kısmında ise ince ayrıntılarla bezenmiş lüks ve teknolojik birçok donanım yer alıyor. Sürüş keyfini ve kalitesini arttırmak üzere ön ve orta konsoldaki tüm düğmeler şoföre yönlenmiş olarak tasarlanmış. Çoğu özellik de direksiyon üzerindeki tuşlardan kontrol edebiliyor.

Tüm bu özelliklerinin yanı sıra özel geliştirilmiş elektronik destekli süspansiyonu ile Bentley Continental istediğiniz anda bir yarış otomobiline veya lüks bir limuzinin konforuna sahip olabiliyor. Bu araç kesinlikle kendini özel ve ayrıcalıklı hissetmek isteyenler için üretilmiş. Üstelik artık İstanbul’da Lüks Araç Kiralama şirketi güvencesiyle siz değerli müşterilerimizin hizmetinde daima bir Kiralık Bentley Continental var.

Bentley Continental kiralama fiyatı ve diğer lüks araç kiralama fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız buraya tıklayınız.

Bizi tercih edenler

borusanholding
metroturizm
saranholding
panafilm
turkuvazmedya

Bizi takip edin