Audi A5 Kiralama

Audi A5
Model Renk Yakıt Türü 1-5 Gün 8-10 Gün 15-30 Gün
2013 Beyaz Dizel 200,00 € 175,00 € 150,00 €

Bulunduğu her ortamda bakışları üzerine toplayan Audi A5, klasik Audi çizgisinin biraz ötesinde ama yine de sadeliğinden ve asaletinden birşey kaybetmemiş bir coupe aracı. Son derece iyi bir tasarıma, verimli bir motora ve az yakıt tüketme özelliklerine sahip olan Audi A5’de duyarlı direksiyon özelliğinin yanı sıra önde 5 ve arka iki yanda süspansiyon sistemli dinamik şasesi bulunuyor. Bu şasi, yol sesini azaltırken, heyecan verici bir sürüş sunuyor. Görenleri kendine hayran bırakan Audi A5 modeli, sizin için hayal olmaktan çıkarmayı vaad ediyoruz. İstanbul merkezli Eticar Lüks Otomobil Şirketi’ne gelin, Audi A5 kiralama yoluyla dilediğiniz kadar sizin olsun.

Lüks araba kiralama girişiminde bulunanların ilk adreslerinden biri olan Eticar, Audi A5 modeli ile sürüş keyfi yaşamanızı, herkesin dönüp size bir kez daha bakmasını istiyor. Dinamik sürüş ve ileri düzeyde kıvraklığın hakim olduğu Audi A5, sadece sürücü için değil araçtaki diğer yolcular için de geliştirilmiş bir güvenlik sunuyor.

Sahip olduğu teknik özellikler, sakin bir yolculuk yapmanızı ama dinamik bir sürüş fırsatını da kaçırmamanızı sağlıyor. Audi A5 kiralama hizmetimiz devam ederken, bu ayrıcalıktan en ekonomik koşullarda yararlanmanızın, kaçırılmayacak fırsat olduğunu hatırlatıyoruz.

Audi A5 kiralama fiyatı ve diğer lüks araç kiralama fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız buraya tıklayınız.

Bizi tercih edenler

borusanholding
metroturizm
saranholding
panafilm
turkuvazmedya

Bizi takip edin